Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nagyon régi nagyon mocskos...

Nagyon régi nagyon mocskos bicikli olaj összekente a nadrágom mivel szedjem ki?

Figyelt kérdés
Régi rozoga biciklin a sűrű fekete olajfolt elég csúnyán befogta a nadrágom, hogyan szedjem ki belőle? Nincs itthon se folttisztító, se ultra derm. A mosás ecettel és mosó szódával történik, az csak fakítani tudta.

#folt #olajfolt #bicikli olaj
2015. júl. 25. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Mosógép és mosópor kiszedi, tapasztalat.
2015. júl. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg mosogatószerrel átdörzsölni, csak utána tedd gépbe. Körömkefével(ha nem árt az anyagnak)jobban bele lehet dörzsölni. Nekem volt, hogy így sem jött ki, csak halványult a folt.
2015. júl. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Két nadrág is volt, volt egy amire már rászáradt, az elég makacs annak kell még egy kör, de a másikat egy sima mosás tényleg kihozta, már alig látszik a következő mosás teljesen kihozza. Persze felturbóztam szóval a foltba dörzsöltem mosó szódát meg ecetet öntöttem közvetlen rá illetve van erős mosogató szerem lehet az is segített a folteltávolításban.
2015. júl. 25. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Ultra dermmel keféld be mosás előtt és 60 fok. Más megoldás nincs.
2015. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sima alap mosás 30 fokon kihozta igaz kell neki 2x mosás. Sajnos ultra derm sincs semmi itthon mert nem Mo-n élek.
2015. júl. 25. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!