Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A szekrénybe rakott mosott...

A szekrénybe rakott mosott ruháimnak fura szúrós szaga lesz, miért?

Figyelt kérdés
Mikor leveszem a szárítóról, még nagyon finom öblítőillatuk (Silan) van, de pár nap után valamelyik ágyneműnek és ruhámnak szaga lesz. A szekrénynek nincs semmi szaga és mikor máshol laktam és másik szekrényben voltak a ruháim, akkor is ugyanez volt a problémám.

2015. júl. 29. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

- esetleg próbálj ki másik öblítőt

és

- a szekrényt ne csukd be, illetve a fiókot ne told be teljesen, hogy maradjon rés szellőzni

2015. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az öblítő lesz a ludas! :/

Én csak folyékony Perwoll mosószert használok, és bár nem kitűnően illatosak a ruhaim, csak közelről, de nem is büdösödnek be.

2015. júl. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztosan teljesen megszáradnak a ruhák, mielőtt elteszed? Nekem néha, nyirkos időben, amikor nem szárad a ruha, a szárítón képes bebüdösödni.
2015. júl. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Silant használok most, de teljesen mindegy milyen öblítőm van éppen, nekem is egy idő után kellemetlen szagúak a ruhák a szekrényben. Én úgyis hívom hogy szekrényszagúak. Akkor is kellemetlen szagúak voltak mikor még teljesen új volt a szekrény. Teljesen szárazon, finom illatúan veszem le a szárítóról, és mégis néhány nap után már érződik a szekrényszag rajtuk. Az ágyneműt át szoktam újra öblíteni újra, mielőtt felhúzom. A ruhákat meg kicsit kiteszem az erkélyre, és úgy veszem föl, de ha annyira szekrényszagú, akkor inkább újraöblítem azokata is. Nem tudok rá megoldást, de aki tud szívesen veszem én is! Használtam már Lenort az összes félét, Coccolinót, és nagyon sokféle öblítőt, de egyik sem oldotta meg a szekrényszagot.
2015. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!