Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mostanában vajon mennyiért...

Mostanában vajon mennyiért lehet Bp-i kb.50 m2-es lakásomba kéthetenkénti alkalomra takarítót fogadni?

Figyelt kérdés

A régi takarítóm kb. öt óra alatt végzett.

De ő sajnos vállalkozásba kezdett és elhagyott.



2015. aug. 15. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
A réginek mennyit fizettél?
2015. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Óránként 1200-2000 Ft között kérnek.
2015. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Mi van? Feketén?

Mások meg 600 ft-os órabérrel güriznek gyárakban?

Ez már nem úgy megy, hogy az megy el takarítani feketén, aki semmi mást nem talál, és az éhhalál szélén van, ezért mindent elvállal?

Ne vicceljünk már, több év tapasztalattal irodai munkakörben meg sem közelíti az órabérem ezt az összeget.

Nekem egy anya-lánya páros ismerősöm van, akik eljárnak ilyen helyekre, egy nagy családi házra kaptak ketten 10 ezret, de az egész napos munka volt, és nem 1-2 hete volt takarítva, hanem kb. évekkel ezelőtt.

Azért túlzásokba ne essünk, épp egy másik kérdésnél írta ki az előbb valaki, hogy akik itt dobálóznak ezekkel az összegekkel, dolgoznak egyáltalán, vagy csak trollkodnak? Visszakereshetem a kérdést, ha érdekel.

2015. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

most megnéztem jófogáson, van jónéhány ajánlat ár nélkül, de aki ír árat, az sem közelíti meg a 2000-t.

aki pedig nem ír, az azért nem, mert annyira nincs pénze, hogy bárminek örülne. írni kell nekik, vagy felhívni őket, ajánlatot tenni. tuti, hogy fogsz találni. néhánynál fotó is van.

fiatal lány, középkorú anyuka, stb.

gondolom munkanélküliek, és annyira kétségbeesett, kiszolgáltatott helyzetben vannak, hogy már bármit elvállalnak.

2015. aug. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

láttam már olyan 20 m2-es házat, ait könnyű volt takarítani, mert kevés cucc voltzz benne,

de bezzeg az én 40 m2-esemben nem könnyű mindent átpakolászni.


A munkás megérdemli a bérét, aki nem akar fizetni, az takarítson maga.

Én is 1200-1500 Ft/óra díjakat hallottam.

Ha szerinted buli más wc-jét, koszát csiszatolni, akkor neked is munkát kéne váltanod ennyi pénzért.

2015. aug. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
200 m2
2015. aug. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően a takarító bizalmi állás.

Nem sok az óránkénti 2000. Lehet az olcsóbb drágább lesz a végén.

2015. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!