Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ariel folyékony mosószer...

Ariel folyékony mosószer helyett mi jobbat ajánlanátok? Nem vált be, szürkék a ruhák sajna.

Figyelt kérdés
Vagy Ariel mosópor? Kinek mi vált be? Gyerekruhákat is mosok, de nem szépek.
2015. aug. 24. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Mosószóda, szódabikarbóna. Ezek környezetkímélők.
2015. aug. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Régebben a Tide-ot használtam, nagyon szerettem, de amikor nagyon felugrott az ára váltottam! Kipróbáltam szinte az összes mosószert, 3 gyerek mellett van mit mosni, nekem végül a bonux jött be! Az az igazság, hogy az Ariellel sosem voltam megelégedve, pedig sok verzióját kipróbáltam! :-( Talán még a Tomi az amit szívesen veszek, ha mondjuk nagyon jó áron van, abból van sensitive is, ha mondjuk még picid van! :-)
2015. aug. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ja igen, egyetértek az elsővel, én is szoktam a fehér ruhákhoz mosószódát adni!
2015. aug. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persil Senzitive-et használok, mellette Arielt is, nekem mind a kettő bevált, tiszta lesz minden és a fehér is fehér marad, bár abból nincs sok.
2015. aug. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ariel mosópor az jobb mint a folyékony?
2015. aug. 24. 10:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Mind a kettő bevált nekem.
2015. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az Arieltől nekem is szürkék lettek a ruhák. Persil Sensitivet használok, az bevált. Azt is észrevettem, hogy fehéret csak hosszú programon, 40-60 C-on érdemes mosni, különben nem lesz tiszta.
2015. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálom a Persilt, 40 fokon nem is remélek fehér ruhákat, 60-on szoktam én is.
2015. aug. 24. 19:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Vegyél nátrium-perkarbonátot, foltsó néven lehet kapni. Olcsó mosóporhoz 2 evőkanállal a mosópor fiókba, 40 fokon is tiszta lesz a ruha. Környezetkímélő is. (Zöld mosószer)
2015. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!