Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nagyon fontos! Tönkretettem a...

Nagyon fontos! Tönkretettem a műanyag kerti bútort?

Figyelt kérdés
Van egy sötétkék műanyag kerti bútor szettünk, 1 asztal 2 székkel. Nagyon koszos volt így gondoltam megtakarítom. Lemostam, utána Ciffel és egy szivacs dörzsölős felületével óvatosan végigtakarítottam, majd újra lemostam. Mikor megszáradt láttam, hogy csupa karcolásnyomos lett a 2 szék, de az asztal nem. Még sosem takarítottam ilyen bútort, nem gondoltam, hogy ilyen érzékeny. Most így visszagondolva lehet nem a legjobb módon tisztítottam. Hogyan tudnám helyrehozni? Nagyon fontos volna, hogy mielőtt a párom hazaér el tudjam tüntetni a nyomokat. Előre is köszönöm a válaszokat.
2015. aug. 27. 15:05
 1/5 anonim válasza:
Polirozassal. De en nem akadnek fenn ezen. Alberletben voltam es volt ott egy kerek uvegasztal amit terito nelkul hasznaltam es csupa karc lett, de szerintem az csak nekem (neked) tunik fel aki takaritotta, mas eszre se venne.
2015. aug. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább legyen karcos, mint nagyon koszos. Lehet már előtte is karcos volt, csak nem látszott a kosztól. Ha sose takarítottad.
2015. aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

1 olcsó szar$s műanyag szék karcosságán múlik az hogy veszekedés lesz/lehet köztetek?????

Már ne haragudj de ez így elég nevetséges,mert nem egy mahagóni bútor készletről beszélünk,hanem egy összvisz 10eft készletről,ami ...karcos lett??.. hát aztán?,

de tiszta!!

2015. aug. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Molyember ***** válasza:
www.nane.hu/
2015. aug. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Máskor a szivacs dörzsis felületét csak edény súrolására használd.
2015. aug. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!