Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Porzsák nélküli porszívó...

Porzsák nélküli porszívó tisztítása?

Figyelt kérdés

Kaptunk egy korábban használaton kívüli Zanussi ZAN 1800 típusú porzsák nélküli porszívót, valami ilyesmi textillamellás filter henger van benne: [link]

Van az eszközön néhány piktogram, miszerint használat után ki kell üríteni, a filtert elmosni és 24 órát szárítani.

Használatba vettem, porszívóztam vele, de alig szívott. A filtert kimostam folyó vízzel, sikáltam is egy kicsit meg a lamellák közül is amennyire lehetett kipiszkálni. Hagytam megszáradni, de olyan büdös, hogy ha megfogom, a kezem is tiszta büdös lesz tőle.

mit lehet egy ilyennel csinálni? Egyszeri alkalommal, illetve később állandóra is érdekelne.



2015. szept. 2. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A mi filterünk textilből van és mosógépben mossuk.
2015. szept. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a filter mosható, de évente cserélni kell, mert eléggé eldugul és alig szív. mindamellett van kimeneti szűrő is, érdemes azt is megnézni és tisztítani.

próbáld meg egyik illetve mindkét filter nélkül,hogy mennyire szív. ha jól, akkor filterek cseréje a porszívó típus alapján.

[link]

2015. szept. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én már nagyon régóta porzsák nélkülit használok, de még soha nem volt büdös. A szűrőt alaposan kiütögetem a szemetesbe, utána zuhany alatt kimosom és hagyom a napon megszáradni.

Próbáld meg ecettel vagy domestossal kiáztatni.

2015. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én simán sűrített levegővel szoktam kifújni ,több mint 4 éve használom és semmi baja.
2015. szept. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!