Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ki milyet használ? Ár/érték...

Ki milyet használ? Ár/érték arány?

Figyelt kérdés

Tudom,nem ide tartozik,de itt forul meg a legtöbb nő/családanya.

Az érdekel,hogy kinek milyen márkájú mosogatógép tabletta vált be a legjobban és miért?

Többet is néztem,de nagy a szórás.Mülleres Blink,Calgonit,Somat,Claro?


2010. márc. 12. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a Tesco-ban szoktam venni, asszem most Poppy a neve, kb. 25-30 Ft-ra jön ki db-ja és nekem nagyon bevált! Öblítőt használok hozzá pluszban, az is Tesco-s, kb. 500 Ft és nekünk hónapokig elég (heti 5x tutira megy a gép).


Próbáltam a Calgonitot, de semmivel sem jobb, mint ez a gagyi, viszont 2x annyiba kerül.


Bár biztos függ a géptől is, a miénk vadi új, Teka márkájú, 130.000 volt, szóval én inkább a tablettán spórolok, mint a gépen :))))


Remélem tudtam segíteni!

2010. márc. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én szülinapomra kaptam a páromtól Candy.A barátaintól meg kaptam hozzá Bip tablettát.Hát nam vagyok megelégedve vele, viszont a Calgonit Power Balljával igen,csak drága.

Köszi a válaszod.Remélem írnak még.

2010. márc. 12. 12:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a Tescosat használom vagy a Dm-set vagy Rossmannosat (ez utóbbi kettő egy cégtől van, úgy mint a színfogó kendőjük), vagy pedig a Somat tablettát, nekem ezek váltak be, a többi nem, sokat próbáltunk már. Eddig egyszer nem oldódott fel rendesen a tabletta, de tényleg nagyon szépen mosogatnak.

2010. márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én a Reálból veszek síma Reál-os mosogatótabit, olcsó és semmivel sem rosszabb, mint a Calgonit. Meg vagyok vele elégedve.
2010. márc. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. márc. 12. 20:34
 6/9 anonim ***** válasza:
uccsó vagyok: a mi gépünk is új, Bosch, a Jézuska hozta
2010. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a LIDL-s, a Rossmannos is. Ezeket ugyanazok a nagy cégek gyártják (Somat, Calgonit), csak itt nem fizeted meg márkanevet.
2010. márc. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: a Lidl-s 499,- Ft, 30 db van benne.
2010. márc. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lajos bácsi válasza:
A Calgonitból a Classic a jó. Az All in-ben van valami amitől a poharak nekem is foltosak lesznek. De a classic-ot tudom ajánlani bárkinek! és olcsóbb is. én a chemoshop nevű boltban vettem 90db-osat 2500-ért. ez jó ár.
2010. szept. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!