Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Régi Hajdú mosógép mosási...

Régi Hajdú mosógép mosási ideje mennyi? Továbbá magától leáll vagy manuálisan kell? Centrizni akkor is fog ha csak sima "tarka mosás 60 fokon" volt beállítva?

Figyelt kérdés
15:55kor indítottam el és most 17:33 van :D

2015. szept. 20. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
A régi Hajdu mosógépek csak mostak, nem centrifugáztak, és nem álltak le maguktól. A vizet manuálisan kellette beletölteni és kiengedni is belőle. Centrifugázni külön centrifugával kellett.
2015. szept. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a Hajdú-Energomat automatáról van szó. Nem sieti el, és függ a beállított hőmérséklettől és az is sokat számít, mennyire sokáig jön az adott ruhákból számottevő vízmennyiség centrifugázáskor.
2015. szept. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is volt ilyen :D ha sima tarka mosás 60 fok, akkor nem centrizik, van külön olyan, hogy tarka mosás 60 fok plusz centri.
2015. szept. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Az idő attól függ, melyik programot használod. 40 fokon lemegy kb. 3/4 óra alatt, 60 fokon közel másfél (nem mértem, ez csak sacc). Hogy centrizik-e a végén, attól függ, "A" vagy "C" programra állítod. A programtáblán a kis ventilátor-szerű ikon a centrizős.

Én szinte mindig "A"-t használok (kivéve a függönymosást), de érdemes a végén felügyelni, nehogy kiugráljon a fürdőből..))

2015. szept. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"nehogy kiugráljon a fürdőből" :''D
2015. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A jó kis Energomat szeret futkosni centrizéskor.. :)
2015. szept. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!