Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért történhet az, hogy a...

Miért történhet az, hogy a mosás végén nem lehet érezni az öblítő illatát csak ha esetleg áztatom benne. Jó minőségű öblítőt használok hígítás nélkül. Mosógép hiba lehet 2 éve vettem. Vagy némely ruhán nem érezhető?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszer nem minden ruhán tapad meg az öblítő ilatanyaga egyformán. A mosószermaradvány közömbösítí az illatanyagot.Az hogy jó minőségű öblítő nem megfogható dolog mert az agyonreklámozott "márkás" nem biztos hogy jó.Mosógéphiba is lehet ha nem mossa ki az adagolóból az öblítőt de azt lehet látni.
2010. márc. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A műszálas anyagok nem tartják meg hosszabb ideig az illatot. És az is lehet, mint előttem írták, hogy illatos a mosószer is és a kettő üti egymást.
2010. márc. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy sok ruha van a mosógépbe.
2010. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam, amig rá nem jöttem, hogy sok öblítőt teszek a tartóba és akkor előbb kiengedi a dobba. Mióta figyelek, hogy a max vonal főlé ne menjek, azóta nincs ilyen gondom.
2010. márc. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat valójában az is lehet,hogy megtömöm nagyon a mosógépet de hát nem szoktam lemérni az adagot az igaz megpróbálok kevesebbet rakni bele.
2010. márc. 15. 12:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy programfüggő (hőmérséklet?) a dolog, vagy előtte előkezelted valamivel?

Én a Lila Lenort használom, ami hígítva is elég masszív, de még ha nem is hígítom, a 60 fokon mosott cuccokon sose marad meg az illata (más öblítő se maradt meg sose)... bár ezek a 60 fokon mosott cuccaim a munkaruháim, szóval ezek előtte áznak pár órát Vanishben, Cloroxban, Flóraszeptben, akármiben... :)

2010. márc. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!