Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Egy átlag ember élete során...

Egy átlag ember élete során hány méter wc papírt használ el?

Figyelt kérdés
2015. okt. 5. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Számold ki egy heti adagodat, ebből az egy évit, majd szorozd meg az átlagéletkorral. Vond le belőle, amíg pelenkáztak. Kb. kijön. De hogy ez miért lényeges?!
2015. okt. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Párszor körbeérné a Földet, az tuti. :D
2015. okt. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szorulásos, vagy hasmenéses?
2015. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi az átlag? Nálunk melegebb éghajlatú országokban (gyakorlatilag az emberiség 80 %-a) nem használ wc papírt. Szépen kimossa a hátsóját. Megjegyzem ezt nálunk a bidé helyettesítené, csak elég béna megoldás. De egészségesebb, mint papírral szétkenni az anyagot...
2015. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerem #4-es válaszoló törlési szokásait. Én fehér alsót hordok, és soha nincs "féknyom" benne. Én lennék az egyedüli, aki szétkenés nélkül normálisan ki tudom törölni? Nem hiszem, hogy ilyen különleges képességű egyedül én lennék...


Mellesleg a gyümölcsökben, zöldségekben, rostokban gazdag táplálkozás esetén nincs mit szétkenni magadon, mert az egészséges és formázott széklet nem ragad oda...

2015. okt. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!