Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Beko márkájú szárítógépről...

Beko márkájú szárítógépről van valakinek tapasztalata? BEKO DCU 7230 SZÁRÍTÓGÉP

Figyelt kérdés
2015. okt. 19. 07:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én most vettem szárítógépet, nagyon sokat "kutattam" a témában, és arra jutottam, hogy Beko, Candy stb. nem éri meg a kockázatot. Biztos nem rosszak, de ha már egyszer veszek, akkor olyat vegyek, amiről nagyobb valószínűséggel feltételezhetünk magasabb minőséget. Egy A energiaosztályú BEKO 130e Ft körül van, egy Bosch vagy AEG 185e. Ez a különbség szerintem nem számottevő, és ha fontos a megbízhatóság, akkor inkább a jobb nevű gyártó terméke mellett döntök. Így egy A+ energiaosztályú AEG hőszivattyús szárítógépet vettem +5 év teljeskörű garanciával. De ez csak az én véleményem, nem kötelező érvényű tanács :)
2015. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
nekünk beko mosógép, és beko sütő van. mindkettővel elégedett vagyok. A kapcsolásuk kicsit bonyolult, meg németül van ráirva, de leragasztottam magyar feliratokkal, mert a használati utasitásban benne volt hogy mi micsoda. más bajom nincs velük. száritóról nem tudok nyilatkozni.
2015. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Beko mosó- és mosógatógép, valamint tűzhely az én tapasztalataim alapján jók. Szárítógépeiket nem ismerem.
2020. jún. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!