Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosógépben kimoshatom a...

Mosógépben kimoshatom a szövetkabátomat?

Figyelt kérdés

40% gyapjú, 60% poliészter az összetétele.

A címke azt írja, hogy ne mossam, ne vasaljam. Már volt egy másik szövetkabát aminek a címkéjére szintén ez volt írva és még is kimostam, de az nem tartalmazott gyapjút.

Tisztító nincs a közelben és sürgősen meg kéne tisztítani :(


Kímélő programmal, hideg vízzel és alacsony centrifuga számmal esetleg lehetne? Vállfán szárítanám.



2015. okt. 29. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hidd el a cimkére írtakat.
2015. okt. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már több ilyen gyapjútartalmú szövetkabátot kimostam, egyiknek sem lett semmi baja. Gyapjúprogramon 30 fokon mostam, vállfán szárítottam. Egyiket kicsit ki kellett simítgatni előtte kézzel. Ha nem egy méregdrága Gucci szerintem nyugodtan kipróbálhatod.
2015. okt. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

nem egy embertől hallottam már, hogy kimosta, és kicsit össze is ment, meg úgy összegyűrődött, hogy nem lehetett rajta segíteni.

nem viccből írják rá.

2015. okt. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próba, szerencse. Ha nem túl drága, próbáld ki. Csak utána ne rinyálj itt nekünk, hogy összement vagy tönkrement a kabátod.
2015. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha rá van írva, hogy nem lehet, akkor nem. Enyémre rá van írva, hogy gyapjúprogrammal mosható.
2015. nov. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!