Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyi idő alatt szárad meg...

Mennyi idő alatt szárad meg egy plüssállat?

Figyelt kérdés

Vasárnap délután lett kimosva a kedvenc plüss, ami kb 30 cm-es. Aznap fel lett csipeszelve a szárítóra, hogy kicsöpögjön (alapos kinyomkodás után persze) azóta nappal sima levegőn szárad, 2 éjszakát a radiátoron töltött/tölt.

Sajnos panelban nap közben nincs fűtés és este is csak gyengécskén megy, a nap pedig nemigen süt be így novemberben.


Honnan tudhatom, hogy a belseje már biztosan száraz ha kívülről jónak tűnik? Holnap már odaadhatom a gyereknek aludni és nem kell félni, hogy esetleg penészes lesz?



2015. nov. 18. 01:32
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

HA ennyi ideig száradt, akkor nem adnám oda a gyereknek egy újabb, ALAPOS mosás nélkül.


Azt azonban nem értem, miért nem centrifugáztad ki a játékot, mert még úgy is sokáig tart, mire kiszárad a belseje, így meg csak büdösödik, dohosdik, penészesedik.


Szóval mosd újra, centrifugázd ki nagyon alaposan és utána tedd a radiátorra.

2015. nov. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TappancsMancs ***** válasza:
100%

maci fél nap

nyuszi egy nap

kutyus 3 nap


:D


Amúgy szerintem is gyorsabb ha mosol rajta még egyet és centrifuga neki.

2015. nov. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elvileg a centrifuga a program része volt (most használtam először gyapjú/kézi mosást ezen a gépen)


De köszönöm az eddigi válaszokat!

2015. nov. 18. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!