Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ariel mosókapszula fehér...

Ariel mosókapszula fehér ruhákra használható színessel, vagy árt nekik?

Figyelt kérdés
Kolis fiú vagyok és nem nagyon vagyok otthon ebben a témában. Szóval elfogyott a színes ruhákra való mosókapszulám, de még van olyan, amelyik fehérekre való. Moshatom vele a színest? Másik kérdés: öblítõt érdemes használni még mellette, vagy csak pénzkidobás?

2015. nov. 27. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szintén koleszos...

Annyi a külömbség,hogy a fehérhez való tartalmaz némi klórt. A márkás ruhák hamarabb kifakulnak(de szerintem hamarabb unjuk meg,vagy amortizáljuk le őket).

Anyu szerint a kapszulához nem kell öblítő,viszont kis ecetet tegyél bele,és ne az öblítő rekeszbe,hanem oda,ahova a foly.mosószert kell önteni,hisz az ecet színfogó hatású,(ha ruhát festünk,ecettel fixáljuk)így használható a fehér ruhákhoz való mosószer.

2015. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de cuki, okos fiúcskák!

Igen, sajna ki fognak fakulni tőle :(

2015. nov. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Béla!

Én lány vagyok!

Üdv! Ani.

2015. nov. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

OOOPS! Ugye hogy ugye! Jól mondják az okosokk, hogy soha ne feltételezz! Képtelen vagyok megtanulni....áááááááá

Ez a kolis fiú bevezető úgy láccik működik!

Helló Ani!

2015. nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!