Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudnék megszabadulni a...

Hogyan tudnék megszabadulni a zsizsiktől?

Figyelt kérdés

Már az idegbaj kerülget.

Elöször a tescos búzadarában találtam de már akkor a szekrény is tele volt. Mindent kitakarítotam és vettem zsizsik elleni szekrénybe ragasztható csapdát is. Pár hónap szünet jött aztán megint láttam a lakásban itt ott pár bogarat: Megint utána néztem és most meg a kamilla teában volt rengeteg. Kidobtam és újra mindent kitakaritottam domestossal. Szóval 3-4 hónaponta újra meg újra előjönnek. Már a szobákban is találtam, meg láttam hogy röpködnek.

De honnan????? Segítsetek!!!


2010. márc. 22. 14:39
 1/8 anonim válasza:
7%
Költözz el! :)
2010. márc. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyetlen dolgot tudok tanácsolni. Ami fémdobozban van, vagy aromatartó bontatlan csomagolásban van (levespor, kávé stb.) az biztonságban van. Mindent, ami nem fémdobozba zárva van, hanem papírzacsiban van, vagy meg van bontva a csomagolás (liszt, gríz, gyógyteák stb.) azt ki kell dobni az invázió utáni takarítás során, és újat kell beszerezni.

(A konyhasó fedetlenül is biztonságban van :-))

Nem lehet tudni, hogy a kirajzó új nemzedék az újévről maradt lencsébe, vagy a felbontott grízbe rakja a petéket...

2010. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ecettel fertőtlenítsd a szekrényeket és a polcokat is.Az előttem szóló tanácsát is fogadd meg.
2010. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam egyszer volt de azt csináltam amit az előttem szóló. Mindent kidobtam ami meg volt bontva és nem dobozban volt. Utána kitakarítottam a szekrényt meg persze elpusztítottam a repkedőket. Azóta nem volt ilyen gond. Az a baj, ha nem dobsz ki mindent akkor bent marad és mindenbe belemegy és undorító. Na sajnálj semmit! Kuka! Majd veszel másikat.
2010. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ezt már 2x is megcsináltam. Minden lezárva van vagy üvegben,dobozban és mégis mindíg valahonnan előjönnek.Sajna csak a pénzem megy rá mert 2x közel 10ezer forintot dobtam a kukába, de nincs eredmény.

Elköltözni, kedves első nem fogok mert újépítésű a ház, nemrég lakunk itt, milliókat költöttünk a berendezésére és a lakás sem volt 10 Ft.

A többieknek köszi a választ.

2010. márc. 25. 22:07
 6/8 anonim válasza:

első vagyok!

Csak vicceltem, bocs ha félreértetted!

egyébként meg ha ennyi pénzetek van akár a konyhabútort is lecserélhetnétek, lehet egyszer beázott, vagy mögé folyt valami és arra jönnek!

2010. márc. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók:

Megtaláltaaaaam!!!!!! sajnos este fél 11-kor teljesen véletlenül....és takarítás éjfélig.:((

A hunyo egy ikeás fonott kosár volt!!

Úgy vágtam ki mint...


Ja, nem vagyunk milliomosak, szóval nem telik új konyhára sem :(

2010. márc. 30. 22:51
 8/8 anonim ***** válasza:
A "bűnös" eltávilítása után még állandó veszélyben vagy! Javaslom, hogy vásárlás után minden olyan terményt ami zsizsikesedik, vagy molyosodik (szárazbab, feles sárgaborsó, dióbél, szezámmag, mák, stb) tedd a mélyhűtőbe párnapra. Én a dióbelet, szezámmagot eleve ott tartom. Ki sem veszem felhasználásig.
2010. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!