Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosószert ajánlanátok...

Milyen mosószert ajánlanátok Nekem? Olyan mosószert szeretnék ami nem túl drága, de mégis finom illata van és elégedettek vagytok vele.

Figyelt kérdés
Az Ariel color mosógélt használom, de nekem egy idő után olyan vegyszerszagú, nem az a finom illat. A sensitive változat még az amit szeretek, de az sem az igazi. Régen jobb illata volt az Arielnek, de ugyanez igaz a Persilre is.
2015. dec. 30. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor nem mosószert keresel, hanem illatot. akkor keress megfelelő öblítőt. bár az illatanyagok eleve káros anyagok.
2015. dec. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem a müllerben kapható olcsó, saját márkás folyékony mosószernek tiszta illata van. nincs extra illata, egyszerűen halvány és kellemes
2015. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan öblítőt,mert hiába használok jó illatú öblítőt akkor is érzem a mosószer szagát,mert az nem illat csak erős vegyszerszag,azt semmilyen öblítő nem nyomja el.
2015. dec. 31. 08:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, nem ártana a mosógépednek egy trisós, 90 fokos üres mosás. Mert nincs kizárva, hogy a mosógép belsejének szennyeződései miatt érzed a vegyszerszagot. Nálam is volt már ilyen.
2015. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bonux gél. Azt hiszem 3in1. Régen használtam már, de azt tudom, hogy nagyon jó és tartós illata volt. Öblítőt nem is használtam mellé.

A bonuxról pedig itt leginkább jókat olvastam, jó mosószernek tartják, én is meg voltam elégedve vele.

2016. jan. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 2. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!