Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért lesz a Perwoll Brilliant...

Miért lesz a Perwoll Brilliant Black-től koszosabb a ruha, mint mielőbb kimostam?

Figyelt kérdés

Kizárólag fekete ruhákat mosok vele és nem rakok közé nagyon koszos ruhákat. Csak pólókat mosok például egyszerre.

Kímélő, kézi mosóprogramon mosom őket.

Mosás után tele vannak a ruhák rászáradt szürkés-barnás foltokkal. Ha tiszta vízzel újramosom akkor kijön, tehát nem kopás, hanem valamit belerak a mosás, ami rászárad. Kiiktattam az öblítőt hátha az volt rossz minőségű, de így is ugyanolyan.

Kimostam teljesen és kifertőtlenítettem a mosógépet is, hátha az volt belül piszkos és esetleg az hagyott nyomot a ruhákon, de így is ugyanolyan.

Járt már így valaki a fenti termékkel? Miért hagy foltokat a fekete ruhákon? Ja és a foltok akkor látszanak csak, amikor már megszárad a ruha. Vizesen nem.

Kimoshatóak a foltok, de ha a fenti termékkel mosom a feketéket, akkor borzasztó csúnyák lesznek és piszkosnak tűnnek.



2016. jan. 4. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Hú, nem tudom, esetleg még a mosás hőmérsékletre gondolok...a használati útmutatón mit írnak? És mennyin mosod?
2016. jan. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Óvazze... pólót kímélő programmal lötybölni? Gratulálok. Gépkönyvet elolvastad egyáltalán?


Nyomjad be a pamut 40 fokra, legrövidebb idővel, öblítő nélkül, max centrifugára.

2019. szept. 9. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!