Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehér ruhán sárguló izzadság+d...

Fehér ruhán sárguló izzadság+dezodor foltot hogyan lehet leghatékonyabban eltüntetni?

Figyelt kérdés

Leginkább olyan praktikák érdekelnek amik az esetleges más színeket nem rongálják.

Mostam már sokszor a felsőket, de a sárga folt ottmaradt mindig. Tomival szoktam mosni, öntöttem már közvetlenül a foltra is, de semmi változás.


2010. márc. 27. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
én vanish szappannal megdörzsölöm, mosás előtt még áztatom és úgy bele a mosógépbe. általában ez szokott segíteni.
2010. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
ne tomival moss hanem ariel vagy persil, és dezodor helyett inkább deo stickt
2010. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ariel es pesil nem er kutyafulet sem ,a reklamot fizeted valojaban...draga es nekem nem jok a tapasztalataim egyikkel sem....a Lidl-ben lehet venni zold dobozos FORMIL mosoport!! 3 eves a fiam de minden ruhaja folt nelkuli es teszem hozza sosem hasznaltunk eloket:)) nincs az a folt amit ez a mosopor ne szedett volna ki..es ez letezik folttisztitoban is
2010. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%

Első válaszolónak adok igazat!:)


Vanish szappan nagyon jó!

2010. márc. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!