Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tudom a hangyákat...

Mivel tudom a hangyákat eltűntetni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Bio Kill rovarírtó permet nekünk bevált.
2010. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
szia én sajnálom őket megölni így együtt élek velük.nincs sok néha egy egy .
2010. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem a sütőpor vált be, de nagyon..az egész lakásba a fal tövébe vékony sütőpor csíkot szórtam..nagyon nem szeretik a hangyák, el is tünt mind, már két éve tünetmentes a lakás.
2010. márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Savat vagy hypot a fészekbe és a járatokba!
2010. ápr. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Tegyél ki friss fokhagymát a járatok elé, az is működik.
2010. ápr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
22%
kakival tömd be a járatokat ha azt hiszik hogy ilyen ganéba laktok inkább elköltöznek...üdv.:Ákos
2010. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is bevált a vékonyka sütőpor-csík, de csak amíg friss, utána fel kellett söpörni, s újat kiszórni.
2010. ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Mindenképpen por alakú szert kell használni, Raid meg hasonló sprayt nem, mert az nem tartós hatású, a levegőbe kerülő aerosol hosszútávon biztos nem egészséges, akármilyen citrom illatú.

Szóval ami nekem legjobban bevált egy sárga hosszúkás dobozos por, ami már régóta kapható változatlan formában, több féle néven. (Domotox néven találtam meg most)

Ennek előnye, hogy közvetlenül a vonulási útvonalakhoz szórható ki és késleltetett hatású.

Ez azt jelenti, hogy nem csak azokat a rovarokat öli meg akik belelépnek a szerbe, hanem ráragad a testükre, behurcolják a bolyba és ott is hatnak.

Én is sajnálom a hangyákat, hasznosak is, de a lakásban nincs keresni valójuk.

2010. ápr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1%
gyikosok!!!!!!!!!!nagyon szorgalmas kis lényeg ezek mindig dolgoznak és ti meg megölitek!!!bár csak minden ember ilyen szorgalmas lenne! talán takarítanbi kéne kicsit többet mert a kajára mennem ..ők dolgoznak!!!!!!és ti meg bántjátok őket!!!
2010. ápr. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Hát nálunk a hálóban, a cserépkályha mellett jönnek fel állandó jelleggel. Főleg őszi és tavaszi időszakban. Gyilkosok????? Nem tudom mit szólnál, ha éjszaka arra kelnél, hogy hangyák csipkednek?!?!?!

Én chemotox port használok, kisebb - nagyobb sikerekkel.

2010. ápr. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!