Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kézi mosáshoz elég a sima...

Kézi mosáshoz elég a sima öblítő vagy kell mellé mosópor is?

Figyelt kérdés

Pl Lenor öblítővel elég mosni a kézi tisztítású ruhákat, vagy az öblítő funkciója csak a ruha kellemes illata (tehát nem tisztít/fertőtlenít úgy, mint a mosópor)?

Köszönöm a segítséget! 16/F


2016. febr. 10. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Az öblítő nem tisztí. :) Csak illatosít meg puhít. Kell mosópor/gél is.
2016. febr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Pont az öblítőt szoktam kihagyni (gépben sem használjuk, illetve nekem eszembe jutna az ecet, de a párom mos), a mosószer a kvázi kötelező (nálam mosószóda). Egyszerű vagyok, mint a faék, az illat fontosságát pedig sosem sikerült felfognom. Legyen tiszta, ne büdös. Iszonyúan zavar, amikor a párom anyjától hozunk ruhát... Nyilván van jobb illatú is, s lehet kevesebbet használni, de nekem ez teljesen felesleges. A mosószermaradvány kimosása már értelmesebb szerepkör, de sosem volt bajom öblítő nélkül.
2016. febr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Az öblítő nem tisztítószer. Pont.
2016. febr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Én a bugyit melltartót csak öblitővel szoktam amiket utcán hordok stb azokAt meg ugy is bevagom a gépbe mososzerrel
2016. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Olyan ez, mintha tisztálkodásnál beállnál a zuhany alá, hogy leöblítsd magadról a szappanhabot. Csak szappant éppen nem használtál...
2016. febr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. febr. 11. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!