Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nagyon ciki, tudom. Hétvégén...

Nagyon ciki, tudom. Hétvégén "buliztunk", nem igazán lightosan. Idehánytam a szobába, a többi a wc-be ment. A hányás bement kicsit a nagyszekrény alá. Nagyon cink, tudom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hét végefele buliztunk. Én nem voltam túl jól a végén... sajnálom.


A baj az, hogy padlószőnyegem van, nem padlóm.

Természetesen, feltakarítottam (forró víz, felörzsöltem dörzsi szivaccsal) de a gond az hogy bejött egy csomó légy... nem tudtam először miért...


Saját szobám van, nem akarok szólni a szüleimnek, nagyon cink.

Van egy nagyszekrényem és észrevettem hogy azalá is mintha befolyt volna kicsit a hányásom. A padlószőnyeget persze feldörzsöltem, kitisztítottam dörzsi szivaccsal, most fel is porszívóztam (bár inkább a dörzsiszivacsos izé kellett)

a szekrény alá is "befolyt" kicsit. A szekrény hatalmas, nem bírom megmozdítani (nem is nagyon lehet) benyúltam a szekrény alá dörzsiszivaccsal amennyire tudtam + pzs-vel és vízszintes mozdulatokkal próbáltam ott is takarítani...


szerintem jobb lett, szagot is már picit érzek csak.

Nagyon cink...

tudom. Igyekszem tanulni a hibámból. Szerintem jó ideig kihagyom a bulikat...


de még mindig itt van ez a rakat légy... most vettem észre...

mi a sz_rt csináljak? Tudom az én hibám..


WC-t is kitakarítottam... remélem a szekrény alatt is sikerült jól.

Hogy zavarhatnám ki a legyeket a szobából?

Ill. ha maradt egy kis .. izé.. a szekrény alatt az oda be fog száradni? Benyúltam alája, kézzel is, + úgy próbáltam hogy villára ill. villa nyelére tettem pzst és próbáltam vízszintesen takarítani.


Úristen... nagyon hülye vagyok. :( Sajnálom.

Mit tegyek?



2016. febr. 21. 14:20
 1/3 anonim válasza:

Telen honnan jönnek a legyek??

Amugy meg a szekrenyt kellene elhuzni nem alapiszkalni.

2016. febr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Régi fogkefe, ahol fogod azt ráhúzod egy hengerre és úgy hosszabb lesz. Fogkefére teszel tisztítószert. A legyek, nyisd ki az ablakot és zavard ki őket.:)
2016. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom, honnan jönnek, de jó idő volt. (Nem pesten lakom)


sütött a nap, elég volt egy vékonyabb pulcsi + 1 kabát + 1 leggings ma


köszönöm a tippeket!

2016. febr. 21. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!