Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol lehet motort szereltetni...

Hol lehet motort szereltetni régi, pedálos, vasállványos Singer varrógépre?

Figyelt kérdés
2007. nov. 11. 23:48
 1/4 anonim válasza:
97%
Nekem is van egy ilyen gépem. Egy idősebb varrógépműszerész szerelt rá motort (egy régi keverőtárcsás mosógép motorját). Bár már több mint tíz éve. Azóta is tökéletesen működik, egy időben bedolgozást is vállaltam vele. A lakóhelyed környékén keress először műszerészt, és érdeklődj! Nekem Vecsésen Nagy János csinálta, ő lelkesedik a régi Singerekért. Lehet, hogy az ország más régiójában laksz, biztos van mindenhol , aki meg tudja csinálni.
2007. nov. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Nos,az a varrógép legalább 100e forintot ér...én nem tenném így tönkre.Pár 10e Ftért kapsz ma már egy újabb fajta singert.
2007. nov. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok Singer varrógépen már a két háború között is volt motorszerelési lehetőség. Meg kell nézni, hogy a kézzel tekerhető felső kerék alatt van-e egy-két menetes furat ~ M6 - M8 -as. Akkor simán egy mostani készletet rá lehet csavarozni. Ha nincs, nem érdemes furkálni-barkácsolni.
2009. okt. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
nekem van egy nagyon régi Singer 66 osztályú varrógépem. asztallal mindennel együtt. nemtudom mikori darab de nagyon régi lehet. ha érdekel írj, és kiderítjük, hogy mikori.
2010. nov. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!