Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosdókagyló túlfolyónyílását...

Mosdókagyló túlfolyónyílását mivel, hogyan szoktátok tisztítani?

Figyelt kérdés
Ott is ugyanolyan trutyis, mint amilyen a szifon szokott lenni, de nem férek hozzá, kefe nem ér be, szódabikarbóna+ecet nem hozta le teljesen.
2016. márc. 21. 14:42
 1/7 anonim válasza:
SÓSAV,orvosi fecsivel.
2016. márc. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én leszereltem a lefolyószerelvényt, majd vízsugárral kimostam a szemcsés szennyeződéseket, majd betömetem a túlfolyó alsó becsatlakozását a lefolyószerelvény helye felől, és feltöltöttem vízkőoldóval. Aztán újra vízsugár, majd gőztisztító.

Szép meló.

2016. márc. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szétszedni, aprólékosan pucolgatni (forróvíz....stb), aztán visszaszerel.
2016. márc. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fújok be Well-done hideg zsíroldót,majd néhány perc múlva tusolóval,meleg vízzel lenyomatom,...jó,nekem elér odáig a csövem.
2016. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lekötöttem a lefolyót, bedugaszoltam alulról a csövet (alá vödör!) , meg felülről is bedugtam, így fel lehet tölteni a túlfolyó részt ecettel vagy vízkőoldóval, hagyod hatni, aztán utána lecsapatod vízzel
2016. márc. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Megpróbálom előbb alsó szétszerelés nélkül (minden szétszedéssel romlik a menet), szerencsére a tus nekünk is elér odáig.
2016. márc. 22. 09:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem permikés szanitertisztítóm van, és amikor a kagylókat tisztítom, oda is spricnizek kettőt-hármat, mindig patyolattiszta...
2016. márc. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!