Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » új katonai zubbony 100% pamut...

új katonai zubbony 100% pamut miért kezd el kifehéredni már 2 használat után?

Figyelt kérdés
még ki se mostam. de több helyen nem is tudom igazán leírni mi ez.nem bolyhosodik hanem elfehéredett,az eredeti színe meg alig látszik néhány helyen,apró fehér szálak állnak ki belőle.ilyet még nem tapasztaltam korábban.ráadásul ez kézzel készült minőségi termék nem valami vacak.oka?mit lehet ellene tenni?a széleinél és a nyaki résznél meg az ujja rész végeinél máshol nem,például a háti rész hibátlan állapotban van.
2016. márc. 30. 17:09
1 2
 1/17 BiTOPro97 ***** válasza:

Színes ruhához használt mosóport használtál?

Abból sem valami gagyit, mert csak akkor van a nadrággal gond.

Igaz zubbonyom nincs katonai de nadrágom van egy, kisebb munkákhoz és mert fekete. Ez is 100% pamut, de már jó ideje használom. Ekcémás vagyok pár százalék műszáltól is bőrpír a minimális gond.

2016. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Új ruhánál akkor lehet, ha ócska az anyaga. Vidd vissza a szabónak, akitől vetted, abszolút jogos reklamáció, főleg ha még drága is volt. A kínai ruhák szoktak ilyeneket produkálni, de legalább olcsón.
2016. márc. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

17:40 az első mondatban írtam hogy még nem mostam ki egyszer sem.

egyébként a zubbony nem nadrág hanem felsőruházat.nem kötekedésből.


17:55 a neten vettem.ilyenkor mit lehet tenni?

2016. márc. 30. 19:05
 4/17 Quatermain ***** válasza:

Biztos eredeti katonai ruháról beszélünk? Leírnád a ruhát használó országot és a ruha típusát? Pl. Magyarország >> 90M vagy 2000M



Hogy, ha amerikai, akkor a minta nevét írd le.

2016. márc. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

nem eredeti, repro termék.

a német sturm miltec gyártja.állítólag korhű eljárással kézzel.

egy m44-es német erbsentarn zubbony.

2016. márc. 30. 19:18
 6/17 A kérdező kommentje:
korábban többször rendeltem már tőlük. semmi más termékkel nem volt probléma.eredeti és repro terméknél sem.
2016. márc. 30. 19:18
 7/17 Quatermain ***** válasza:
Garanciát vállalnak rá?
2016. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nem tudom.én egy budapesti,magyar cégtől vettem akik tőlük kapják és itthon forgalmazzák.
2016. márc. 30. 20:11
 9/17 Quatermain ***** válasza:
Akkor fordulj ahhoz a céghez és érdeklődj, de előtte nézd meg a webshopot ahonnan rendelted, mert oda szokták ezt általában írni. Valamint a számla is szükséges, anélkül nem cserélik, persze amennyiben ha garanciás.
2016. márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor a forgalmazót keresd meg minőségi kifogással. Ha esetleg elzárkóznának, akkor a fogyasztóvédelmet.
2016. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!