Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kimostam a párom kasmír...

Perpetua kérdése:

Kimostam a párom kasmír pulóverét 30 fokon, és azt hiszem, hogy összement. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Véletlenül került a gépbe, és amikor észrevettem, már késő volt. Azonnal elkezdtem nyújtogatni, majd hideg vízbe áztatva felakasztottam, hátha a víz súlya nyújt rajta. Talán össze csak egy kicsit ment, de már nem olyan puha, mint volt? Bármilyen módon ezt ki lehet javítani, vagy dugjam el és szerezzek egy másikat, mielőtt észreveszi? :S

2016. ápr. 10. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ennek annyi. A kasmír nagyon kényes, nem lehet rajta segíteni.
2016. ápr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Orfeus ***** válasza:
91%
Szerezz másikat. De szerintem ha 30 fokon mostad akkor egy eredeti kasmír pulcsi nem megy össze. Persze attól még kasmír tartalma lehet, de nekem mindig 30 fokon mossa mind a 2 kasmír pulcsimat asszony, és soha nem ment még össze.
2016. okt. 14. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!