Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mire jó a száraz-nedves...

Mire jó a száraz-nedves porszívó? És melyik jó?

Figyelt kérdés

Van egy régi kb 13 éves LG porszívóm, de már nem nagyon szív.

Gondoltam lecseréljük, de akkor már egy jóra. A nappaliban szőnyeg van, amit sűrűn sikálok, térdelve, kézzel, szivaccsal...

A száraz-nedves porszívóval könnyebb lenne? Tudom, a takarítógép az igai, de azt nem akarok.

Még mire használható az ilyen porszívó? És miért van porzsákja is, meg tartálya is?

Karchert néztem, most akciós.


Tapasztalat valakinek?


2016. máj. 11. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyen tapasztalatom nincs. Én mindig azon csodálkoztam, hogy miért vesz valaki száraz-nedveset, amikor takarítógép is van. Hiszen a száraz-nedvesbe beszerelnek egy vízszivattyút és lesz belőle takarítógép. A száraz-nedvessel csak vizet lehet felszívni a nedves üzemmódban (de akkor ki kell venni a porzsákot !), ennyi. De a vizet felmosóronggyal is fel lehet szedni. Nekem 2 db takarítógépem van, mert bár mindkettőben van porzsák is a száraz porszívózáshoz, rá kellett jönnöm, hogy ha 1 csepp víz is jut a porzsákra (mert annyi még maradt a korábbi nedves üzemmódban történt használat után), akkor az a száraz porszívózásnál azonnal szétszakad. Így most az egyiket, ami nem fújja ki a vizet, csak száraz üzemmódban használom porzsákkal, a másikat meg csak nedves üzemben szőnyeg tisztítására (porzsák nélkül). Ez a rendszer így kiválóan működik. Igaz, a két gépet elég nagy helyen lehet csak tárolni.
2016. máj. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És miben más a takarítógép, mint a száraz-nedves porszívó? Mivel tud többet?
2016. máj. 11. 11:22
 3/6 anonim ***** válasza:

ha pl szőnyeget takarítasz akkor bevizezed meg sikálod majd a nedvessel felszívod a vizet.

A takarítógépnél a tartályba bele a víz majd mintha porszívóznál csak nyomod a fogókán a gombot és nyomja ő a vizet majd ha úgy kapcsolod közbe szívja is fel.

Ha esetleg állandóan beázik a lakásod szuper a nedves,de ha takarítani szeretnél szőnyeget, kanapét stb stb akkor takarítógép.

2016. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ha tartósan egyedülálló vagy, akkor mókázni :D

Fiúknak lányoknak egyaránt jó kikapcsolódást nyújt egy ilyen gép.


Szülinapomra kértem egy ilyet.

Anyukám azt hiszi ,ennyire szeretek takarítani :p Hát, majdnem igaza van.

2016. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi 4-es, van egy 3 éves fiam, és egy fantasztikus férjem.

Úgyhogy nekem takarítani kell a takarítógép/porszívó.

Na meg a gyerek orrát leszívni néha.

2016. máj. 11. 12:01
 6/6 anonim válasza:
Takarításra sem utolsó ! :)
2016. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!