Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » MTD Benzines fűnyíró Gyertya...

MTD Benzines fűnyíró Gyertya kormosodik Miért?

Figyelt kérdés
Lekefélés után a gyertya kb 20 percig üzemelteti a gépet majd újra koszos lesz

#fűnyíró #kormos gyertya #td gyertya
2016. máj. 23. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Olaj kerül az égéstérbe. Ha Bridge motoros a gép, akkor esetleg érdemes megjavítani (meggyűrűzni), ha az mtd saját, fos minőségű thorx motorja van a gépen, akkor sajnos kuka.
2016. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Na majd mindjárt érkezik a 36%-os kisgépszerelő aztán amit tőle kapsz azt nem teszed zsebre amiért szidod az Mtd Thorx motort. Multkor én is szidni mertem aztán egy hétig írogatott milyen hülye vagyok én hozzá.
2016. máj. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

Pedig az tényleg kuka. Nekem briggs motoros volt, a szomszédnak thorx. Az már rég kuka, az enyém motorja tökéletes, a fűnyíró két éve tönkrement. Most a motor egy 12V-s generátort hajt meg a hétvégi házban.


Érdekes hogy a GCS 50/45 láncfűrész meg kiválóan működik, pedig másodkézből vettem.

2016. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha kéken füstöl a motor

akkor gyanús hogy kopottak a gyűrűk.

Ha nem eszi az olajat,akkor tisztítsd ki a porlasztót

vagy cseréld ki a levegő szűrőt.

Amennyiben nem eszi az olajat és fekete kormos a gyertya és fekete füstöt pöfög valamint egyenetlen darabos a járása úgy abban az esetben nem megfelelő a benzin levegő keveréke.Sok esetben elég egy levegőszűrő takarítás vagy ha papír szűrős akkor csere.De lehet még ennek több oka is de a leggyakoribbak ezek.

2016. máj. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2018. szept. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!