Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit tegyek ha belemostam két...

Mit tegyek ha belemostam két zsepit egy mosógépnyi fekete ruhába?

Figyelt kérdés
nagyon szöszös nincs valakinek valamilyen jókis ötlete, hogy hogyan lehetne róla leszedni?

2016. máj. 23. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Várd meg, amíg teljesen megszárad és jóóóó alaposan rázd ki! Nálunk rendszeresen előfordulnak ilyen balesetek (előzménye: "Szívem, ugye kiürítetted a zsebeid, mielőtt etetted a ruhákat a szennyesbe?" "Hát persze, nyugodtan moshatod!" :D ), és teljesen jó ez a módszer. Ha némelyik nagyon tapadós lenne, azt leszedem szösztelenítő hengerrel.
2016. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Száradás után egy erős szőrű ruhakefével le lehet kefélni.
2016. máj. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Bár nem segít,-de én erősssen káromkodni szoktam.=D
2016. máj. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Legközelebb ne hidd el bemondásra senkinek, hogy minden zseb ki van ürítve. Aki bepakol a mosógépbe, az egyesével minden zsebet fordítson ki, és rázza ki a zsebekben felgyűlt szöszöket is!


Amúgy lehet szösz összeszedő ragacsos hengereket kapni:

[link]

2016. máj. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Szösz szedő henger lehet talán a legjobb megoldás.
2016. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!