Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vettünk használtan egy szép...

Lagyna79 kérdése:

Vettünk használtan egy szép babakocsit és iszonyatosan büdös. Mivel tudnám semlegesíteni ezt a szagot!? (kárpit tisztítóban volt, ecetessel kimostam, textíl frisssítővel befujtam, napon van mikor süt a nap és még mindíg érzem a szagot)

Figyelt kérdés

2016. máj. 30. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Szőnyegtisztítógéppel essetek neki , két kör mosószer és trisó tartalmú meleg vízzel és utána két normál meleg vizes átmosással .A napon pár óra alatt kiszárad . Ecet illatosítók nem használnak .
2016. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
A textil része levehető? Akkor simán mosógéppel érdemes kimosni. Milyen szag ivódott bele? Akitől vettétek, mit mond?
2016. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem vehető ki a háttámla a huzatból,így nem fér be a mosógépbe.Nem tudom mi lehet ez a szag,talán cigaretta,de nem igazán tudom eldönteni...
2016. máj. 30. 13:04
 4/8 A kérdező kommentje:
Akitől vettük,már nem érjük el,szerintem tudták,a babakocsi kerekeiben csapágyat kellett cserélni,szakadások is voltak rajta,mikor megláttam,majdhogynem sírva fakadtam,hogy erre adtunk 27000 ft-ot :(már 2-at rálöltöttünk,így ,ahogy jó..csak büdi
2016. máj. 30. 13:06
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

Tanulópénznek talán elég volt.

Legközelebb használt cuccot csak megtekintés után kifizetni...

Szerintem gyújtsátok fel a gechibe, és vegyetek egy másikat

2016. máj. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez a 4. babakocsink,ebből 2 új,az egyik újat most küldöm vissza,irányíthatatlan( még garanciás)az első iszonyat nagy helyet foglalt így eladtuk,a 2. babakocsit imádtuk,viszont eltört a tolókarja,nem volt rá garancia.Elhiheted,hogy nincs sok kedvem már babakocsi után kajtatni,amúgy igazad van.Senki ne fizessen látatlanba.
2016. máj. 30. 13:21
 7/8 A kérdező kommentje:
A szőnyegtisztítós variációt megpróbalom.köszönöm az ötletet!
2016. máj. 30. 13:23
 8/8 A kérdező kommentje:
nos,fel nem gyújtottam,viszont szét csavaroztam teljesen és már másodszor mosom 40 fokon,mert az előző mosásnál még az öblítő vize is sárga volt....inkább nem is fűzök hozzá semmit.Remélem a sors megadja az előző tulajnak,ami jár nekik....
2016. máj. 30. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!