Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Rozsdás szerű foltok mitől...

Rozsdás szerű foltok mitől jelenhetnek meg a ruhákon?

Figyelt kérdés

Néhány ruhán rozsdás szerű, kisebb-nagyobb foltok jelentek meg. Teljesen véletlen szerűen, több ruhán is. Nem voltak egyszerre mosva, és nem is egy szekrényben voltak.

[link]

[link]

[link]



2016. jún. 19. 09:56
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat, a képfeltöltés kicsit megviccelt a link másolással.

[link]

[link]

[link]

2016. jún. 19. 10:01
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ez valóban rozsda folt, és egy régi házban laktok(40+), akkor az elöregedő házi csőhálózatból származó rozsda darabkák okozzák. Ha nem régi a ház és valamilyen nagyvárosban laktok akkor ez a vízközműhálózatból származik. Kísérletképen: a fűrdőkádat töltsed meg vízzel. Várj néhány órát. Ha a kád alján látsz sok apró szemcsét, akkor biztosan ez okozza. Szereltessél fel régi háznál: közvetlen a mosógép elé, új háznál a vízbekötésnél, vízszűrőt.
2016. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem az elöregedett és nem karbantartott mosógépem okozott ilyen rozsda szerű foltokat, pöttyöket.

Én jól kieceteztem a mosógépet,(1 flakont az öblítő nyilásba és a dobba öntöttem, 1 éjszakát hagytam állni, reggel 90fokos leghosszabb programra betettem és ezt kb 2-3 hónapig heti egyszer eljátszottam) és azóta öblítő helyett ecetet használok mosásnál.

Azóta nincsenek ilyen foltok a ruhákon.Próbáld ki esetleg. Ha nem ez, akkor a vízszűrő a megoldás, ahogy az előttem válaszoló is írta.

2016. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!