Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tisztitsam ki a francia...

Hogyan tisztitsam ki a franciaágyam?

Figyelt kérdés
Kaptak egy szép pirosas szinu ágynemű huzatot de csak ártottam azzal hogy felhuztam.. a draga franciaagyamat befogta rozsaszinesre es ugy nez ki mint ha koszos lenne.. Mivel tudnek kitisztitani? A kisikalas szappanos vizzel es a napon megszaradas nem fog menni mert tetoter szobam van onnan pedig csak darabokban tudom levinni az agyam.. milyen karpit tisztitot ajanlotok amit nem baj ha besziv a huzat es nem teszek nagyobb kart az agyamba? valaszokat elore is koszonom!

2016. júl. 1. 10:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Tesom is igy jart, csak neki a feher bor reszt fogta be. Van takarito geped? En az agyamat es a fotelokat evente 2x azzal szoktam at tisztitani. Nekem eddig kiszedett minden szennyezodest. Lehet kapni gepi tisztitoszert karpitra. Azon rajta van, hogyan alkalmazd. Feher az agyad? Mert szerintem van fehirito is. Csak fontos, hogy eloszor kevesbe lathato helyen probald ki, hogy biztos nem okoz-e semmi bajt.

De lattam mar kezi wanish karpit tisztitot is. Fel kell habositani es a habbal kell atdolgozni a tisztitando feluletet.

Nem szabad elenk szinu dolgokat vilagos karpitra tenni :)

2016. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!