Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Valaki használ centrifugás...

Valaki használ centrifugás vödrös felmosót? Vélemény?

Figyelt kérdés
Nem szoktam teleshopos bóvlikat vásárolni, de ez a centrifugás vödrös felmosó nagyon mozgatja a fantáziám? Használ valaki ilyent? Tényleg olyan nagyszerű, mint ahogyan mutatják. Hagyományos pamut mopot használok, ami nem is lenne rossz, de nyáron baromira lassan szárad fel. Télen kinyitom az ablakokat és pár perc alatt felszárad, nyáron viszont van, hogy másfél óra sem elég. Szóval érdemes vásárolnom egy ilyen centrifugás cuccot?

#felmosó #centrifugás
2016. júl. 3. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekunk volt..egy kalap sz... elromlott a pedalja akivel tekerni lehet..szal igy a vodorrel egyutt a felmoso is mehetett a kukaba.

A mophoz pedig javaslom, hogy kezbe csavard ki a pamut anyagot, en mindig igy csinaltam.

2016. júl. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A viledának is van pedálos felmosó szettje, de én nem vettem meg, a mozgó alkatrészek miatt.

Nem találom tartósnak az ilyen típusú felmosókat.

2016. júl. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"A mophoz pedig javaslom, hogy kezbe csavard ki a pamut anyagot, en mindig igy csinaltam."

.........

Akkor megette a fene az egészet. Ha kézzel kell csavarnom, akkor mit ér a mop?

2016. júl. 4. 08:26
 4/6 anonim ***** válasza:
anyós és én is 4 éve használjuk a vileda centrifugás felmosóját, semmi baja. nagyon erős, tartós, szerintem jó vétel volt. mondjuk bazi drága.
2016. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Viledát ismerem. Hibái: A vödröt neki kell tolnom a falnak,konkrétan a sarokba, mert ha kicsit is nedves a padló elcsúszik mikor pedálozok.

Bazi nagy. Nekem az első próbálkozásnál a nyél tetején lévó műanyag megégette a kezemet amikor pedáloztam ahogy a két műanyag surlódott.Kissé meg is olvadt a hőtöl.(Az én hibám nem kell olyan erősen rányomni,elég csak tartani)

Ha sokái pedálozok elég jól ki centrifugázza(azért nem szárazra) viszont iszonyú zajt csap.Ezért korán reggel nem érdemes használni ha a család még alszik.

2016. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van olyan amit már nem lehet tovább fejleszteni.Mit várunk egy fel mosótol.Élvezetesebb lesz használni?!
2016. szept. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!