Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosó-szárítógép jó választás?

Mosó-szárítógép jó választás?

Figyelt kérdés

Szeretnék mosó-szárítógépet venni, de sok rosszat Hallottam róla, hogy nem elég hatékony, stb..

Akinek van tudna véleményt írni, hogy megéri-e? Ha igen melyik típus?


2016. júl. 16. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Én is ugyanezt hallottam, hogy csak külön-külön érdemes.

Szokták mondani, hogy ami mindenre jó, az semmire sem jó.

2016. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Én külön használtam eddig automata mosógépet és szárítógépet.


Szerintem Magyarországon a szárítógép nem feltétlenül szükséges, pl. Angliában elengedhetetlen egy szárítógép a kényelemhez, mert nagyon gyakran, kiszámíthatatlanul esik az eső és a gyakori erős szél is felborogatja, ill. elfújja a kerti szárítókról a ruhákat (ha a légmozgás maga sokat segítene is).


A szárító rontotta a ruháim illatát (és a használt illatosítóanyagok hatékonyságát is), a természetesen szárított ruhák illata viszont jó, nem pállott.

2016. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
*: Még annyit, szerintem a ruhaszárítógép esős időben segít annak, akinek nincs padlása, ahova felteregethetné a mosást. Ill. azon segít, aki "vészhelyzetben" gyorsak ki kell mosson valamit és 0,5 - 1,0h alatt megszárítania, majd vasalnia. Ott is jó szolgálatot tesz, ahol pl. sok diák lakik egy házban és nincs mód és hely teregetni. De úgy gondolom nem fogod tudni kihasználni a hazai klímában egy normál háztartás igényei mellett.
2016. júl. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Az utolsó jó nagy baromságokat ír. Mi az, hogy ne használná ki? Szerinted van olyan épeszű ember, aki ahelyett, hogy 1 mp alatt bevágja az egész mosott ruha halmot a gépbe nekiáll kiteregetni aztán beszedni, aztán kivasalni???


A szárítógép heti szinten órákat spórol meg az életedből, ha családod van. Nem csak a teregetést, leszedést spórolja meg, de vasalni sem kell, ráadásul ami szerintem nagyon praktikus: jó illatúak, iszonyat puhák utána a ruhák és ami a legfontosabb, állatszőr-mentesek.


A mosó-szárítógépről valóban nem hallani jókat, inkább külön vegyél.

2016. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%

Ha van helyed, inkább különállót vegyél.

Nekünk amúgy kombinált mosó-szárítógépünk van, a célnak teljesen megfelel, de kényszerűségből vettünk ilyen kombit, helyhiány miatt.


Aki szerit Magyarországon szükségtelen, annak csak azt mondanám, hogy 2 télen keresztül penészesedett a lakásunk, mert a sok törölköző, farmer, kabát stb. napokig száradt a lakásban, iszonyat nagy lett a páratartalom. Ha kiraktuk volna az erkélyre, azzal sem lettünk volna előrébb, mert esős, nedves, párás telek voltak az utóbbi években.

Szóval nekünk nagy segítség volt a szárítógép, legutóbb már nem penészesedtünk.

2016. júl. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!