Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hideg öblítés, foltisztító,...

Hideg öblítés, foltisztító, áztatás, mosás utáni véres farmerral mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Kedvenc farmershortomba beszáradt vérfoltot kiöblítettem hideg vízben, aztán folyékony wanish a foltra töményen (pezsgett is szépen), utána lavórban áztatás szintén a wanishben, majd mosógép. A nagyja kijött, de még így is látszik. Tudom, lehet újat venni, de kedvenc darab, és hátha még van remény. Mivel mosógépben kimostam rendes 40 fokon, gondolom már beleégett a maradék a meleg víz miatt, de a külnböző praktikák közül van olyan, ami még így is kihozza? (alkoholos oldat, hideg sós oldat, marhaepe..) Dr. Beckmann vérre való foltördögön gondolkodok, hátha. Bár mivel a legtöbb dolgot frissre ajánlják, nem tudom, érdemes-e kísérletezni. Valaki? Tapasztalatok?

2016. júl. 19. 01:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Kimaradt a ruhadarab színe, mert a fehéret még lehet kezelni, de a színes erősen károsodik.
2016. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem fehér, de világos színű kőmosott szerű farmer, szóval lehet strapálni, fakulás még nem ártana neki.
2016. júl. 20. 00:50
 3/3 anonim válasza:
Müllerben lehet kapni egy pici zöld flakonban folteltávolítót, az jó, szoktam alkalmazni.
2016. júl. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!