Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Folt eltávolítás?

Folt eltávolítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a helyzet hogy foltot csináld az egyik haverom az ágyamba.Nagy darab leizzadt és folt lett az ágyon több helyen is.Próbáltam már meleg mosóporos vízzel megtisztítani de semmit nem segített,esetleg valaki aki jártas a témában tudna nekem valami ötletet adni?

Mint a képeken is látható elég nagy folt lett.

Az ágy elég drága volt és nagyon csunyán néz ki a foltokkal.

Képek:

[link]

[link]

[link]

Előre is köszönöm.



2016. júl. 27. 00:07
 1/5 Duenna ***** válasza:

Mivel az izzadságban zsír is van, így valójában nem nagyon tudsz mit csinálni az ágyhuzattal. Ha mosóporral próbálkozol, az még nagyobb foltot hagy, mert nem kimosódik, hanem inkább az egész szétkenődik. Valójában semmit nem tudsz csinálni, mert ha takarítógéppel mennél neki, úgy átvizesedik, hogy nem fog megszáradni, és ha megszárad, sajnos szagot is hagy maga után. Mivel nem lehet mosógépben kimosni, így csak minden megoldás valójában a kosz szétkenegetése.


Két lehetőséged van:

1. veszel egy szép takarót, és leteríted vele az ágyat. Olcsó megoldás.

2. keresel egy kárpitost, és áthúzatod vele az ágyat egy új huzattal, ami nem lesz olcsó megoldás.

3. kidobod az ágyat.

2016. júl. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ecettel mosd át puha kefével. Ne szivaccsal, mert abból sok nedvesség menne az ágyba. Ahol foltos, ott erősebben keféld.
2016. júl. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezért kellett volna lepedőt használni!

Amúgy szerintem ne próbálkozz otthoni dolgokkal, látszik, hogy a mosópor is szét van kenve benne.

Hívj egy specko kárpittisztitost és ő kiszedi neked belőle.

A legjobb lesz ha nagy melegben hívjátok és kint a napon kitakaritja, ott meg is tud száradni.

2016. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is azt javaslom,hogy amikor nagy meleg van,akkor ki kell vinni a levegőre és ott ki tisztítani.
2016. júl. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat :)
2016. szept. 7. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!