Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogatógéphasználók segítségé...

Mosogatógéphasználók segítségét kérném. Mitől "homályosodnak" el a teljesen új poharak?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtünk mosogatógépet használni. Az üvegpoharaink úgy néznek ki, mintha ezer évesek lennének vagy nem lennének rendesen elmosogatva, miközben tiszták. Homályosak, talán kopott-karcosak. Teljesen új poharakkal is kísérleteztünk, elkeserítő az eredmény. Whirlpool mosogatógép. Mi lehet a baj?
2016. júl. 27. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Sóhiány!

[link]

2016. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azok a poharak nem valóak mosogatógépbe. Ha vesztek poharat, a talpán levő matricán fel van tüntetve, hogy mosható-e gépben. Csak ilyet szabad venni, máskülönben opálosak lesznek.

Nekem is vannak ilyen poharaim, szerencsére fogynak :D

Szintén whirpoollal mosogatok.

2016. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Főként pohárfüggő, másfajtát kell venni, no meg persze a mosogatógépbe só és öblítő, akkor is, ha 20-az-1-ben tablettát használsz.
2016. aug. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Candy gepem van mar evek ota. De nem talalkoztam ilyen problemaval. Mindig olyan tablettat veszek, amiben van minden. Sotol kezdve, uveg vedelemig minden. Olyat amiben a legtobb van az 1ben. Somatot vagy Finist szoktam. Mast nem isprobaltam meg. De biztos vannak olyan uvegek, amik egyszeruen nem bele valoak.
2016. aug. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!