Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 90 fokon véletlenül kimosott...

90 fokon véletlenül kimosott összement polár ruhákkal lehet e valamit kezdeni hogy kinyúljanak?

Figyelt kérdés
2016. aug. 1. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Azokat már nem tudod hordani.

Ha húzgálod, csak kinyújtod a szélét, és igénytelen lesz.

Egyszer jártam így, a szomszéd kislánynak adtam a pulcsit. :(

2016. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm sajnos nagyon megszivam. Eggyel kevesebbig tekertem a beállító gombot és a 30 fokos gyorsmosás helyett 90 fokon mostam ki az összes ruhát.

A polár pulóverek pont a gyerekeime. Farmer volt meg aminek úgy tünik nem lett baja de a melltartom az valami brutál lett teljesen szétszaggatta. Nem is értem azt hittem varrva van de most latom ahogy jött szét hogy ragasztva. Triumph triaction hibryd melltarto azzal sem tudom már mit kezdeni ugye?? Egy komplett mosas fele és márkás cuccok. A farmerek már ránézésre semmi bajuk. De majd probalni kell gondolom. :-(((((((( csak én vagyok a hibás de most akkor is kivagyok.

2016. aug. 1. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:

hát sajnos ez tanulópénz volt.


nekem egyébként nem is polár volt, hanem gyapjú, gondolhatod, hogy sajnáltam.

2016. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én így kaptam egy gyapjú pulcsit az anyukémtól és így adtam egy gyapjú sapkát a lányomnak :-) Amúgy van a hideg vizesen nyújtogatni módszer. De szerintem hatástalan :-)
2016. aug. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!