Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért marad meg mindig a...

Miért marad meg mindig a fehér ruhákban a hypo illata?

Figyelt kérdés
Mosásnál a fehér fertőtleníthető / fehéríthető ruhákhoz hypot szoktam alkalmazni az előmosáshoz ( nekem semmi más nem jó, sem flóraszept se más amiben plusz adalék van) és bár sokféleképp próbáltam már, mindig érzem száradás után a ruhákon. Volt , hogy kézzel áztattam hypos vízbe, utána főzőmosásra a gépbe, de mindig megmarad a klóros illat. Ez olykor zavaró. Mások hogy oldják ezt meg?? Köszönöm!

2016. aug. 15. 16:05
 1/5 anonim válasza:
Èn is áztattam hypoban fehèr ruhákat, utána 60 fokon mostam, mosópor+öblítő kombóval ès nem maradt hypo szaga.
2016. aug. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Értelmetlen mérgező és drága dolog a hypózás , mosószóda hatékonyabb tisztább olcsóbb szer .
2016. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én öblítőt nem használok, csak mosószert, főleg folyékonyat, de akár milyen kis mennyiségben használom a hypot, mindig érzem a ruhákon.


Nem tudom, a mosószóda milyen, de fertőtlenítés / fehérítés végett bevált a hypo. Kevésbé mérgező, mint a legtöbb öblítő vagy wc tisztító ami lefolyik a csatornába.

2016. aug. 15. 16:50
 4/5 A kérdező kommentje:
A mósószóda is fertőtlenít és fehérít? A fehérítés fontos, mert vannak olyan ruhák, ( páromé) ami festékes munkája miatt. Ha fehérít is, akkor utánanézek, hol lehet kapni
2016. aug. 15. 16:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Cloroxot. Nekem jobban bevált fehérítéshez és nincs olyan erős szaga, mint a hypónak.
2016. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!