Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lehet-e színes ruhát mosószódá...

Lehet-e színes ruhát mosószódával mosni? Nem fehéríti ki a ruhákat?

Figyelt kérdés

2016. aug. 19. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Fakítani fogja, mert nagyon lúgos.
2016. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Én használom szines ruhákhoz is,1 evőkanál + mosódió és a végén 2 evőkanál ecetes öblítés. Szerintem nem fakít.
2016. aug. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Megpróbálom először halványabb színű ruhákon, nem a piros színűeken.

Mikor teszed az ecetet hozzá? Vagy a mosás végén újra indítasz egy öblítőprogramot ecettel?

Köszönöm a válaszokat!

2016. aug. 22. 11:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Az öblítő helyett teszek ecetet.száradás után nem lesz ecet szagú a ruha,de tehetsz az ecetbe illóolajat vagy mosóparfümöt.
2016. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Lehet színes ruhát mosni. Mivel azt hallottam, hogy az alapvető szabály, hogy a mosópor 1/3-át kell belerakni ezért én így csinálok. Mosódiót nem használok, mert állítólag nem viszi ki a koszt rendesen a ruhákból. Persze ha csak izzadt a ruha, biztosan jó.


Ecettel pedig teljesen feltöltöm az öblítő részt. Illóolajat nem rakok hozzá és nem lesz ecetszagú így sem a ruhám.

2016. aug. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. aug. 27. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!