Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan portalanítsak a szobába...

Hogyan portalanítsak a szobában, lakásban és mennyi időnként?

Figyelt kérdés
Jól sejtem hogy a porszívó a leghatásosabb és a felmosás? Amit felszív port annak egy részét nem nyomja vissza a levegőbe, ellentétben pl a sepregetéssel? És a mikroszálas törlőkendő valóban megfogja a port? Vannak még esetleg további hatásos tippjeitek?
2016. szept. 3. 04:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne akarj teljesen pormentes lakást! Kell egy kis por is, hogy ne légy rá allergiás. Akkor porszívózz, ha szükség van rá.
2016. szept. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor a por, hogy naponta porszívózunk és felmosunk, port letörölgetem minden nap. Vizes porszívó nem nyomja ki a port. Mikrószálas valóban megfogja a port, de fél óra múlva visszaszáll mindenre.
2016. szept. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos teljesen pormentesíteni nem lehet. Én is gyűlölöm, kitakarítok, és már másnap úgy néz ki, mintha hetek óta nem lett volna takarítva. Porszívó rés szívójához van egy kis kefe, én azzal szoktam a polcokat, asztalt, stb.leporszívózni. Kb. Minden vízszintes felületet :). Utána picit nedves ruhával áttörlöm.
2016. szept. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!