Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nagyon beleégett az étel a...

Nagyon beleégett az étel a lábos aljába, mivel tudom ezt kiszedni belőle?

Figyelt kérdés
Mosogatószeres vízbe áztatás nem jött be, nincs valami tippetek?:(

2016. szept. 19. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
hypózni szoktam
2016. szept. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Vízzel felmelegíteni.

Ecetet (vagy ecetes tisztítót) önteni rá, azzal áztatni.

De nekem a sima Cif súroló is be szokott válni.

2016. szept. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Többször mosószódás meleg vízben áztasd , aztán spriccelj rá hideg zsíroldót . Pár óra alatt teljesen elmarja .
2016. szept. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki lepontoztott a hypóért, miért ? Én így szoktam és mindig szép az edény. Sőt az evóeszközöket is szokta hypós vízben áztatni, nagyon szép fényes lesz. A sárgára befogott műanyagokat is hypós vízzel fehérítem. Így teszem, ha lepontoztok is !
2016. szept. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4: Én nem pontoztam. Fém edénynél lehet, hogy működik, én még nem próbáltam. De műanyagnál ne használd. A műanyagba beleivódik minden, a szaga is, a részecskéi is.
2016. szept. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Ecetes vizet forralj benne, amíg el nem kezd felválni legalább a nagyja (legközelebb még frissen tedd meg ezt, olyankor könnyebben feljön a leégett rész), aztán a maradékot szórd be vastagon szódabikarbónával és sikáld fel, amennyire tudod. Ha nagyon-nagyon leégett, akkor hosszas folyamat lehet. Volt olyan edényem, amit másfél hónapig áztattam-sikáltam-áztattam-sikáltam, de végül csak sikerült megmenteni.
2016. szept. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket, sikerült kitisztítanom!:)
2016. szept. 19. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!