Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Laminált padlót hogyan takarítod?

Laminált padlót hogyan takarítod?

Figyelt kérdés
Nekem most mondták, hogy nem szabad vízzel felmosni. Ablaktisztítóval lehet áttörölni. Hát akkor én ettől hülyét kapok.
2016. szept. 28. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Laminált padlóra való ápoló szerekkel.Pl.Alex
2016. szept. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezer eve vizzel mossuk fel es semmi baja. Ha kereszt huzatot csinalsz es nem "pocskolsz", akkor semmi baja nem lesz. Csak jol csavard ki a felmosot, mert ha nagyon vizes lesz, akkor tenyleg felpuposodhat.
2016. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia, én ezt használom: [link]

Felporszívózok és heti egyszer áttörlöm vele a padlót, isteni illata van és laminált padlóra való.

Egy fél vödör vízbe egész kevés kell belőle. Én minden fa felületet ezzel takarítok le.

2016. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Porszívózom és csak akkor törlöm nedves szivacskendővel ha szükséges (látható szennyeződés miatt) portalanítás céljából sose mosom fel.
2016. szept. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az előző tulaj ilyen lehető legolcsóbb lamináltat vett a szobákba. 7 éve lakunk itt és minden héten végignyomom rajta a gőzfelmosót és az ég világon semmi baja.

Az étkezőbe drágább félét vettünk, arról nem igazán tudok nyilatkozni mert csak 2 éves.

2016. szept. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kései Sirató ***** válasza:
12 éve 2 naponta felmosom (1 vödör vízbe teszek padlóápolót - 100féle ilyen termék van) és most kezd tönkre menni, szóval vízzel 12 évet kibír.+
2016. szept. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem vizesnek, inkább nedvesnek mondanám, amivel tisztítom. Amúgy erre nagyon ritkán kerül sor. Porszívózom, nem érzem szükségét a felmosásnak. A szőnyegeket sem viszem tisztítóba folyton.
2016. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikroszálas felmosó fejet használok rá. Porszívózás után nagyon alaposan kicsavarom a felmosó fejet és azzal törlöm át. Hamar felszárad, semmi baja nem lesz a padlónak. Szinte minden nap feltörlök így és gyönyörű állapotban van a padló. Csak áztatni nem szabad.
2016. okt. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!