Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Megmarta a fabútort az aceton!...

Megmarta a fabútort az aceton! SOS! Valaki segítene?

Figyelt kérdés
A nappalinkba van egy kis faasztal ! Nem olyan rég vettük! A lényeg hogy ott felejtettem a koromlakk lemosómat és valószínűleg egy picit acetonos maradt az alja mivel használat után tettem le az asztalra, es egy olyan 10 perc múlva ( mert közben volt egy kis dolgom) azután el vittem a helyére es megláttam hogy a lakkot az asztalrol felmarta ! Elég csúnya ! Valaki tudna segíteni hogy ne látszódjon ? Vagy hogy ne legyen ott ? Válaszokat elorre is köszi!

#aceton #faasztal #megmarta #fabutor
2016. nov. 6. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit sem tudsz vele csinálni. Tegyél rá pohár alátétet.

(Amúgy ha barkácsolós kedvedben vagy, akkor fogsz egy csiszológépet, és lecsiszolod a nyers fáig az egész asztalt, majd lazúrral lekened.)

2016. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A foltok ellen kiváló szer a majonéz és a vaj keveréke, ha némi cigarettahamut is adsz hozzá. A masszából tegyél egy keveset a tisztítandó felületre, majd töröld át az érintett részt nedves ronggyal, végül a szokásos módon fényezd a fát. Ha fényes felületen éktelenkednek foltok, akkor kevés petróleummal próbálkozz.

Ez csak tipp, de kipróbálhatod.

2016. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ketteske! Szagoltad már az általad ajánlott kence keveréket 3 naposan, amikor a majonéz megromlott és a vaj megavasodott???
2016. nov. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kilónyi mennyiségre kell gondolnod!
2016. nov. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!