Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Önkiszolgáló mosoda?

Önkiszolgáló mosoda?

Figyelt kérdés

Hogyan működik egy önkiszolgáló mosoda? Valaki leírná részeletesen ?Most költöztem egy albérletbe és nincs mosógép.

21L


2016. nov. 7. 21:30
 1/3 TappancsMancs ***** válasza:
2016. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a Bubbles-t használtam, mikor elromlott a mosógépünk. Odaviszed a ruhát, megvárod, míg lesz egy üres gép (a csepeli üzletben szombat reggel sose kellett várnom). Bepakolod a ruhákat, programot választasz, fizetsz, és a gép mosni kezd. Mosószert, öblítőt nem kel vinned, a gép adagolja. Ha valami nem működik, nem tudod mit hol kell kapcsolni, egy gombnyomással felhívhatod a központot, ahonnan minden gépüket "látják" és tudnak segíteni.

Láttam egy férfit, akinél program közben leállt a szárítógép. Felhívta a központost, aki újra indította neki, természetesen újbóli fizetés nélkül.

Amíg a gép dolgozik, üldögélhetsz a mosodában is, de én általában elmentem bevásárolni.

A szárítógépeket nem használtam, hazavittem a nedves ruhát és kiteregettem.

2016. nov. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is Bubblest használtam, rém egyszerű, bepakolod a cuccot, kiválasztod a programot, fizetsz és megvárod míg kész, jó gyors. Ha lejárt a mosás kiszedheted, ha akarod száríthatod a szárítógéppel. Közbe el is mehetsz vagy ücsöröghetsz is ott.
2016. nov. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!