Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Összemennek-e a ruhák a...

Faragó jonatán kérdése:

Összemennek-e a ruhák a szárítógépben?

Figyelt kérdés
2016. nov. 12. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Összemehetnek, de nem feltétlen mennek össze. A száritógépbe alkalmas ruhák nem, amire nincs ráírva, ott szerencse kérdése.
2016. nov. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
hőszivattyús gépem van ami alacsonyabb hőfokon szárít mint a kondenzációs + kímélőbb szárítást is tudok rajta beállítani. Válogatás nélkül pakolok a szárítóba és eddig semmi nem ment össze (még a nagyon gagyi ruhák se amin nagyon meglepődtem)
2016. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Most egy Indesit szárítógépem van, előtte szárítós mosógépem volt. Mindent raktam bele, eddig semminek sem ártott. Igaz én 20 percre teszem be csak a ruhákat, hogy kicsit fellazuljanak a szálak, rögtön teregetek is, így nem kell sokat vasalnom.
2016. nov. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindent beleteszek, ráadásul nekem légkivezetéses a gépem, még semmi nem ment benne össze.
2019. jan. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!