Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Mosnátok keverőtárcsás géppel?

Figyelt kérdés

Elromlott a mosógépen, szerelő csak szombaton tud jönni. Van egy hagyományos mosógépünk, de sógornőmhöz is tudnánk a ruhákat vinni.

Náluk két kicsi gyerek van, mindennap mosnak nem tudom, hogy jó ötlet lenne, ha én is odavinném a mosnivalót. Ti melyik megoldás választanátok?


2016. dec. 7. 15:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt fél évig keverőtárcsással mostam. 3 gyerek mellett. Kibírtuk. Sőt, egész megszerettem.
2016. dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
En nem vinnem máshoz a ruhaimat mosni. Szerda van, szombatig lehet kézzel is mosni, de a keverőtarcsassal való mosásba se halt még bele senki,
2016. dec. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

A harmadik gyerek születésekor sikerült vennünk mosógépet, addig mindent kézzel mostam és CSAK textilpelenka volt (70-es évek).

Ha olyan viszonyban vagy a sógornőddel, megkérheted, bár a vizes ruha hazaszállítása se könnyű.

Inkább a keverőtárcsás, ha van külön centrifugád.

2016. dec. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem vinném máshoz a szennyest, inkább mosnék otthon, ha nagyon kell, bár ha 5 napig nem mosnék akkor is maradna mindenkinek tiszta ruhája, legfeljebb utána kicsit többet menne a gép.
2016. dec. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Kicsigyerekem van és én is mindennap tiszta ruhát veszek fel. Nincs centrifugám.
2016. dec. 7. 16:55
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nem halsz bele, ha 2 napig nem mosol.

Kevés ruhát kézzel simán ki lehet mosni.

Meg nyugodtan fel lehet venni ugyanazt a nadrágot és pulcsit több nap egymás után. Pólóból meg gondolom nem 2-t tartasz

2016. dec. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Biztosan egyszerűbb, könnyebb lenne másnál mosni, ha nekik nem teher, vidd át. Amíg mos a gép segíts be a házi munkába, játsz a gyerekekkel.
2016. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
6# Már így sem fér a szennyestartóba több szennyes. Járj te rettkesen, én biztos nem fogok!
2016. dec. 7. 20:51
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Mi is minden nap tiszta ruhát veszünk fel, de mindenkinek több fehèrneműje, pólója stb. Van. Szerintem ha az ember pl elmegy nyaralni ott sem mos napokig, mègsem jár koszosan.

De nem vitatkozom, vidd a szomszèdba a szennyest.

2016. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Szóval elhanyagoltad a mosást, ezért most a sírás. Csak magadnak köszönheted, én nem szoktam retkesen járni :)
2016. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!