Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szobában a meleg- vagy hideg...

Szobában a meleg- vagy hideg fényű led égő a jobb, van-e különbség a kettő között?

Figyelt kérdés
2016. dec. 20. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Én a természetes fehér színűt ajánlom. 4000-4500 Kelvines.
2016. dec. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Inkább meleg fényűt érdemes venni. Én egyszer vettem hideget, és nagyon zavaró volt. Most 3000K-s égőim vannak, az elég kellemes a szemnek.

Igen, nagy különbség van. A hidegnek olyan fénye van, mint az ívhegesztőnek, a meleg fehér fénye a régi izzószálas égőkre hasonlít.

2016. dec. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Inkább meleget vegyél, a hidegfényű nagyon éles, rideg fényt ad, olyan lesz tőle a lakás, mint egy műtő,
2016. dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
2700K st vegyèl, az a hagyományos izzó szìne. Melegebb èrzetet adnak, ès este használva valamolyen alváshoz kapcsolòdò hormon termelèst is elindìtanak, ìgy pihentetőleg is hat.
2016. dec. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mit szeretsz. A melegfehértől régiesebb, izzólámpasílusúbb, a hidegfehértől modernebb, napfényjellegűbb, de ridegebb hangulata lesz a szobának. De lehet kapni a kettő köztit is már.
2016. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Meleg kizárólag. 2700k
2016. dec. 22. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még mindig azt mondom, hogy a kettő közötti természetes fehér színűt.

Nekem a hidegfehér bántotta a szemem (főleg amikor kontaktlencsét is viseltem), a melegfehér meg túl sárga, már-már piszkossárga.


Amikor jobban utánaolvastam, akkor találtam meg a köztest. Vettem belőle próbának párat, és nekem bevált. A nappaliban, közlekedőben, konyhában, gardróbban és a fürdőszobában ez van. A hálóban pedig 3000K-s. Egyébként gyártótól is függ a színe, vannak különbségek az azonos színhőmérsékletűek között.


A ledes fényforrásnál arra ügyelj nagyon, hogy ne vibráljon. Akkor választhatsz akármilyet, meg fogsz őrülni tőle.

2016. dec. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!