Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ajánlanátok olcsó, de megbízha...

Ajánlanátok olcsó, de megbízható mosógépet, ami centrifugázik is?

Figyelt kérdés

2017. jan. 17. 09:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

szerintem a régi forgótárcsás az ami nem centrizett,onnantól már mind.

Viszont kérdés,hogy neked mi az olcsó

2017. jan. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát a legolcsóbb is jó lehet.
2017. jan. 17. 09:34
 3/15 A kérdező kommentje:

Ezt ismeri valaki, vagy ilyet nem érdemes?


[link]

2017. jan. 17. 09:35
 4/15 anonim ***** válasza:

olvasgass véleményt,van bőven (én nem olvastam)

[link]

2017. jan. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tényleg, köszi!
2017. jan. 17. 10:00
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi pont ilyet vettunk 3 hete 50.000-ert. Egyelore jol muzsikal, szepen mos.
2017. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ezt találtam,ha egy picit rádobtok még :)

[link]

2017. jan. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi két hónapja vettünk Bosch mosógépet 60 ezerért az Euronics-ban, de volt ugyanennyiért a Médiában is. Típusa WAB20061BY nagyon szépen mos. Mikor beszéltem az eladókkal a típusokról, pisszegtek, hogy ne mondjam hangosan, hogy a W-pul rossz. Mondták ők is tudják, de el kell adni, és röhögcséltek, hogy sokan még így is a szlogen miatt (6. érzék) megveszik. Beko török gép, nincs alkatrészellátása. Indesit egy nagy 0. Na, amit ők javasoltak megvételre, a Hotpoint, Gorenje, Bosch, és akinek sok pénze van az AEG. Remélem kirészleteztem, ezt csak azért írtam, mert a mai napig eszembe jut, mikor röhögcséltek a W-pul miatt. Ja, és mosógép szerelőmnek is kikértem a tanácsát előzőleg és ez utóbbiról meg volt a véleménye. Különben kérdezz meg 1 szerelőt, melyik gépekkel van a legtöbb baj, olyat nem kell venni.
2017. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolso! Neked sajat mosogep-szerelod van?? En meg eletemben nem hivtam szerelot a mosogephez.
2017. jan. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Indesit egy nagy 0


A 8 éves indesit mosógépet azért cseréltük le mert 5 főre már gyatra volt az 5 kg.... szerelőt az életbe nem látott, 2 apró hibától eltekintve semmi baja nem volt (pici rozsda lett az oldalán ahonnan lepattant a festék és 2 fokkal hangosabb volt mint új korába).

Egy 8 kg szintén indesitre cseréltük 3 éve, az ég világon semmi baja nincs

2017. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!