Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Letört a mosogatógép mosószera...

Letört a mosogatógép mosószeradagoló pöcök, ezért nem marad zárva a teteje, okoz ez gondot?

Figyelt kérdés

Candy 10 éves mosogatógépünk van. A mosószeradagolója a mosogatógép ajtajára van szerelve. Eddig úgy működött, hogy beletettük a tablettát, vagy beletöltöttük a folyadékot, és lecsuktuk a tetejét. Ilyenkor bekattant, és a folyadék sem tudott kifolyni a tartályból, mert egy gumigyűrűvel jól záródott. Ajtó becsuk, program elindit, majd idővel gondolom kinyit az elektronika, és kijön belőle a mosószer.

Most viszont letört a tartó pöcök, igy nem kattan be az ajtaja, azaz hiába csukom be a fedelét, azonnal ki is nyilik. Ezért ha becsukom a mosogatógép ajtaját, egyből kifolyik a folyadék a tányérokra.

A kérdésem az lenne, hogy gond-e ez a helyzet.

Ha van egy előöblitás a mosogatógépen, akkor szépen kimossa a mosogatószert a rendszerből. Ha nincs, hanem a program inditása után rögtön kinyitja az ajtót az automatika, akkor nincs gond.

Tudja valaki, hogy van-e előöblités egy mosogatógépen?

A mosogatógépen ezt külön nem lehet állitani.


2017. jan. 23. 11:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne használj folyékony mosogatószert, csak tablettát, azt oda teszed, ahova akarod, gyakorlatilag mindegy.

Én a gép aljára szoktam tenni, ugyanilyen probléma miatt.

Nekem Indesit van.

A JAR Platinum nagyon bevált, 3 rekeszre van osztva maga a tabletta is, amikben különböző időpontokban, hőfokon olvadnak ki a rekeszek és nagyon jó minőségű.

2017. jan. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!