Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Csipke bugyit hogy kell mosni?

Csipke bugyit hogy kell mosni?

Figyelt kérdés

Bugyikat szeretek 40 fokon mosni, de csipke bugyit nem merek. Sőt legszívesebben bele cipzároznám egy párnahuzatba, de szerintem úgy nem lesz elég tiszta. Vagy a zsák lesz koszos.

Szóval hogy mossam?

Tezenises csipkéről van szó.



2017. jan. 28. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mosózsákban mosom 40 fokon.

De a párnahuzat is tökéletes, amíg nem volt mosózsákom, én is abba tettem.

Hogy maradna/lenne koszos? A mosásnak pont az a lényege, hogy tiszta lesz! Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy a póló belseje nem lesz tiszta. :)

2017. jan. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs rajta semmilyen folt (elöl sárga, hátul barna), akkor 40 fokon is tiszta lesz. Ha igen, akkor nem biztos, hogy elég ez a hőfok.
2017. jan. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de a 40 fok nem árt a csipkének??
2017. jan. 28. 19:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Én minden gond nélkül mosom 40 fokon a csipkéket. Mondjuk azok jobb minőségűek. A fehérneműket kicsit beáztatom, kb. fél órára, aztán mosószappannal átdörzsölöm, aztán dobom a gépbe. Így érzem elég tisztának őket.
2017. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
OFF: a kérdés párnahuzatos részéről eszembe jutott: volt egy elég egyszerű gondolkodású kolléganőm. Szóba került, hogy a farmerokat kifordítva mosom. Elképedten kérdezte: és nem marad koszos a külső része? ON
2017. jan. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én bedobom 40 fokra a többi cuccal, még a mosózsákba se szoktam betenni legtöbbször. Semmi bajuk, gap-esek.
2017. jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Semmi baja nem lesz a 40 foktól. Én simán beteszem a többi cucc közé. A gumirozás se adja meg magát a 40 fokon. (csak idővel) A mai mosógépek már olyan kiméletesen mosnak, hogy no para!
2017. febr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!